Hiç Hareket Etmeden Zayıflama?

Evet arkadaşlar, hiç hareket etmeden kilo verilir mi? demeyin.

Parmağınızı bile kıpırdatmadan kilo verebilirisiniz.

Bilirsiniz, terlemek vücudunuzdaki toksinlerin atılması ve fazla yağların yakılmasına sebep olur.

Terlemek için ya çok hareket edeceksiniz,  yani spor yapmanız gereklidir.

Fakat terlemenin başka ve kolay bir yolu var. Evinize kuracağınız ev tipi portatif sauna.

Yaklaşık 5 dakikada kuracağınız, 20 dakikada saunada duracağınız süre, saunayı toplayıp kaldırma süresi olarak da 5 dakika der isek, yaklaşık yarım saatte zayıflamış olacaksınız.

Hem de hiç hareket etmeden zayıflamış olacaksınız.

Hiç spor yapmadan zayıflama yöntemi, Kalorfitiz  sauna ile hiç spor yapmadan nasıl kilo verilir derseniz, evet bu sauna ile hiç spor yapmadan kilo verebilir ve zayıflayabilirsiniz.

Eski zamanlardan beri Türk Hamamı, hem yurtdışında hem de Türkiye de oldukça meşhur olmasının sebebi, hamama giren terler atasözünden de anlaşıldığı gibi, Terlemek sağlık açısından oldukça önemlidir. Terleme ile hem vücuttaki toksinler atılır, hem yağ yakılmış olur. Aslında hamamda terliyerek parmağınızı bile kıpırdatmadan yağlarınızı yakıp, kilo verip, zayıflayabilirsiniz.

Hamamda yada sauna da terliyerek  kilo vermenin zor tarafı, fazla sıcakdan dolayı, özellikle yaşlıların ve astınlıların zorluk çekmesi fakat bizim önerdiğimiz ev tipi sauna da ise, başının sıcak alanın dışında, yani saunanın dışında kaldığı için hiç nefes darlığı çekmezsiniz. O nedenle sauna içinde kaldığınız 20 dakika gibi bir süre zarfında , hiç zorlanmadan yağlarınızdan kurtulup,  zayıflayabilirsiniz. Bu şekilde hiç spor yapmadan kaç kalori yakılır derseniz cevabımız 20 dakikada yaklaşık olarak 700 kalori olacaktır.

Ev tipi portatif sauna hakkında detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Bu saunayı aldığınız takdirde, Kampanya ya katılarak,   www.diyetisyenleristanbul.com sitesinde bulunan diyetisyenlerden, bir aylık ücretsiz diyetisyen hizmeti alabilirsiniz.  Hali hazırda İstanbul, Ankara, Kocaeli, Şanlıurfa, illerinde bulunanlar yüz yüze hizmet alabilirler, diğer illerde bulunanlar ise  kampanya dahilinde ücretsiz online diyetisyen hizmeti alabilirler.

TEL-WHASTAPP:  0541-311 2121