Diyet yapmadan nasıl kilo verilir?

Merhaba arkadaşlar, diyet yapmadan kilo verilir mi ? diye sorabilirsiniz.

Diyet yapmadan kilo verme yöntemleri hakkıda birçok yöntem var.

Diyet yapmadan kilo vermek istiyorum diyorsanız, öncelikle yeme alışkanlığınızı değiştirmeye çalışın. Örnek olarak, günde kilonuzun %4 ü kadar su içmeye çalışın, içtiğiniz suya limon katmayı deneyin. Yani vücudunuzu daha alkali yapmaya çalışın. Vücudunuzu ödemlerden kurtarmak için youtube birçok detoks içecekleri bulabilirsiniz. Birçok diyetisyen tetoks içecekleri konusunda videolar sunmakta, onları izleyebilirsiniz.

Yada yine hiç diyet yapmadan , yeme alışkanlığımı değiştirmeden kilo vermek istiyorum diyorsanız, o zaman harcadığınız enerjiyi arttırmanız gerekecek. Yani yeriniden kalkacaksınız, oturmayacaksınız.  Normalde yürüdüğünüzden daha çok yürüceksiniz, Üşengeç olmayacaksınız, yerinizden kalkmanız gerektiğinde, kalkıp işinizi yapacaksınız. Yani günlük temponuzu değiştirip, önceki yaşantı tarzınızdan daha hareketli olacaksınız.

Eğer günlük yaşantınızı daha hareketli yaparsanız, yada yaptığınız işte daha çok hareket edersiniz, göreceksinizki hiç diyet yapmasanız bile kilo vermeye başlıcaksınız, Ya da eğer ev hanımı iseniz, ev işlerinde daha  hareketli olmayı deneyin, he gün yaptığınız hareketlerin daha fazlasını yapmaya çalışın, böylece hiç diyetisyene gitmeden , hiç diyet yapmadan kilo vermeye başlarsınız.

Tabiki yukarda söylediklerimde, tiroid bezlerinizin iyi çalıştığını,  kan değelerinizin iyi olduğunu varsayıyoruz. Eğer tiroidleriniz iyi çalışmıyorsa, kan değerleriniz normal değilse, bir diyetisyene danışmanız gerekir.

İstanbul’daki diyetisyenler  için  www.diyetisyenleristanbul.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yada diyetisyenden online diyet almak istersenizde.

EĞER HİÇ DİYET YAPMAK İSTEMİYORUM, AYNI ZAMANDA ,

HİÇ YEMEK ALIŞKANLIĞIMI DEĞİŞTİRMEK İSTEMİYORUM,

HİÇ GÜNLÜK AKTİVİTELERİMİ ARTTIRMAK İSTEMİYORM DERSENİZ.

ÇÖZÜM.

EVİNİZE PORTATİF SAUNA ALACAKSINIZ.

HİÇ HAREKET ETMEDEN ZAYIFLAMAK,

HİÇ HAREKET ETMEDEN KİLO VERMEK İÇİN EV TİPİ SAUNA ALACAKSINIZ.

EVİNİZE KURACAĞINIZ SAUNA İLE HİÇ ELİNİZE BİLE KIPIRDATMADAN,  20 DAKİKA, SAUNA İÇİNDE KALARAK, YARIM KİLO YAĞ YAKABİLİRSİNİZ.  ASLINDA HİÇ HAREKET ETMEDEN KAÇ KALORİ YAKILIR? FAKAT SİZ SAUNADA TERLEDİĞİNİZ İÇİN ÇOK DAHA FAZLA KALORİ  HARCAMAYA BAŞLIYORSUNUZ.

VÜCUDUNUZDAKİ TOKSİNLERİ ATABİLİRSİNİZ,

KENDİNİZİ DAHA ENERJİK, DAHA CANLI HİSSEDEBİLRİSİNİZ.

EVİNİZE, BİR ODAYA , 5 DAKİKADA PORTATİF SAUNA KURABİLİR,  SAUNA 10 DAKİK ISINDIKTAN SONRA, 20 DAKİKA SAUANA YAPIP, 5 DAKİKADA KALDIRABİLİRSİNİZ.

SONUÇ YARIM SAATTE , HİÇ DİYET YAPMADAN, HİÇ HAREKET ETMEDEN   YARIM KİLO VEREBİLİRSİNİZ.

SORULARINIZ İÇİN VE DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ.

TEL-WHASTAPP: 0541- 311 21 21